Poland  Poland

PP Andaman Legacy Resort

PP Andaman Legacy Resort

Phi Phi Andaman Legacy Resort znajduje się na Ton Sai Bay, Phi Phi Don Island i trwa tylko 7-10 minut spacerem wzdłuż plaży od molo.Ośrodek jest naturalnie miesza się przez egzotyczny ogród, w pobliżu basenu.

Budynek zdobi kombinacji stylów tajskich i zachodnich. Mamy 2 oddzielne strefy, w podziale na 18 pokoi z widokiem na basen, 18 pokoi z widokiem na góry i 20 bungalowów.

Phi Phi Andaman Legacy Resort oferuje szeroki wybór udogodnień i rekreacji dla turystów w każdym wieku, w celu zmaksymalizowania wszystkie poziomy komfortu:
- Wyposażony w siłownię sportową dla miłośników sportowych;
- Centrum internetowy dla biznesmenów, a
- Beach party i działania dla tych, którzy śpią późno.

Oferujemy również tajskim stylu eleganckie sale konferencyjne oraz prywatny miot działający jako platforma dla firm seminarium grupy z pełnymi udogodnieniami. Ze względu na nasze tanie cenę pokoju i wysoki popyt podczas listopada do kwietnia każdego roku, twój wczesna rezerwacja jest bardzo ceniona.


English Israel African Australia Singapore Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Japan Thai Switzerland Romania